Tepcomp Group Sales

Stockholm, Sweden
Jonas Söderlund

Business Development Director
+46 70 375 1083
jonas.soderlund@tepcompgroup.com

Durach, Germany
Viktor Novak

Executive Director DACH region
+49 173 6521 696
viktor.novak@tepcompgroup.com

Turku, Finland
Sami Norppa

Account Director EMS
+358 40 515 4406
sami.norppa@tepcomp.fi

Turku, Finland
Petri Haanpää

Account Director, Lighting
+358 40 502 8200
petri.haanpaa@tepcomp.fi

Tepcomp Oy

Kaurakatu 46, 20740 Turku, Finland   |   02 275 8300   |    office@tepcomp.fi

Hannu Isotalo
Operations Director
+358 50 4868717
hannu.isotalo@tepcomp.fi

Mikko Laakso
Supply Chain Director
+358 40 530 7745
mikko.laakso@tepcomp.fi

Jussi Niemi
Director Quality
+358 40 125 0003
jussi.niemi@tepcomp.fi

Jaana Haarala
Administration
+358 44 306 8584
jaana.haarala@tepcomp.fi

Tepcomp 

Pihtla tee 43, 93815 Kuressaare, Saaremaa, Estonia   |  +372 5885 5772   |  hendrik.reek@tepcomp.ee

Hendrik Reek
Plant Manager, Estonia
+372 5885 5772
hendrik.reek@tepcomp.ee

Piret Vörk
Supply Chain Specialist
piret.vork@tepcomp.ee

Tepcomp Group

Kaurakatu 46, 20740 Turku, Finland   |   02 275 8300   |    office@tepcomp.fi

Anna-Maija Seppinen
CFO
+358 40 022 8138
anna-maija.seppinen@tepcomp.fi

Kiinnostuitko? Jätä meille viesti, niin asiantuntijamme ottavat sinuun yhteyttä.

“Meille sankaruus on jämptiyttä, toimintavarmuutta ja asiakkaan bisneksestä välittämistä.”