Tepcomp Group Sales

Esbo, Finland
Kimmo Akiander

Sales Director
+358 40 839 7966
kimmo.akiander@tepcomp.fi

Stockholm, Sverige
Jonas Söderlund

Business Development Director
+46 70 375 1083
jonas.soderlund@tepcompgroup.com

Durach, Tyskland
Viktor Novak

Executive Director DACH region
+49 173 6521 696
viktor.novak@tepcompgroup.com

Åbo, Finland
Sami Norppa

Account Director EMS
+358 40 515 4406
sami.norppa@tepcomp.fi

Åbo, Finland
Petri Haanpää

Account Director, Lighting
+358 40 502 8200
petri.haanpaa@tepcomp.fi

Tepcomp Oy

Kaurakatu 46, 20740 Åbo, Finland   |   02 275 8300   |    office@tepcomp.fi

Hannu Isotalo
Operations Director
+358 50 4868717
hannu.isotalo@tepcomp.fi

Mikko Laakso
Supply Chain Director
+358 40 530 7745
mikko.laakso@tepcomp.fi

Jussi Niemi
Director Quality
+358 40 125 0003
jussi.niemi@tepcomp.fi

Jaana Haarala
Administration Manager
+358 44 306 8584
jaana.haarala@tepcomp.fi

Tepcomp Oü

Pihtla tee 43, 93815 Kuressaare, Saaremaa, Estland   |  +372 5885 5772   |  hendrik.reek@tepcomp.ee

Hendrik Reek
Plant Manager, Estonia
+372 5885 5772
hendrik.reek@tepcomp.ee

Piret Vörk
Supply Chain Specialist
piret.vork@tepcomp.ee

Tepcomp Group

Kaurakatu 46, 20740 Åbo, Finland   |   02 275 8300   |    office@tepcomp.fi

Pekka Leppälä
President & CEO
+358 40 722 2485
pekka.leppala@tepcomp.fi

Anna-Maija Seppinen
CFO
+358 40 022 8138
anna-maija.seppinen@tepcomp.fi

Är du intresserad? Skicka ett meddelande till oss och en av våra experter kommer att kontakta dig.

”För oss är heroism envishet, leveranssäkerhet och att bry sig om kundens affärsverksamhet.”