Tepcomp Group Sales

Finland, Sverige
Matti Leirimaa
Director, Sales & Marketing
+358 40 861 7026
matti.leirimaa@tepcomp.fi

Åbo, Finland
Petri Haanpää

Account Director, Lighting
+358 40 502 8200
petri.haanpaa@tepcomp.fi

Åbo, Finland
Tomi Koskinen

Account Manager
+358 400 178 962
tomi.koskinen@tepcomp.fi

Tepcomp Oy

Kaurakatu 46, 20740 Åbo, Finland   |   02 275 8300   |    office@tepcomp.fi

Hannu Isotalo
Operations Director
+358 50 4868717
hannu.isotalo@tepcomp.fi

Mikko Puuppo
Head of DSCM
+358 40 701 5113
mikko.puuppo@tepcomp.fi

Jussi Niemi
Director Quality
+358 40 125 0003
jussi.niemi@tepcomp.fi

Jaana Haarala
Administration Manager
+358 44 306 8584
jaana.haarala@tepcomp.fi

Tepcomp Oü

Pihtla tee 43, 93815 Kuressaare, Saaremaa, Estland   |  +372 5885 5772   |  hendrik.reek@tepcomp.ee

Hendrik Reek
Plant Manager, Estonia
+372 5885 5772
hendrik.reek@tepcomp.ee

Piret Vörk
Supply Chain Specialist
piret.vork@tepcomp.ee

Tepcomp Group

Kaurakatu 46, 20740 Åbo, Finland   |   02 275 8300   |    office@tepcomp.fi

Är du intresserad? Skicka ett meddelande till oss och en av våra experter kommer att kontakta dig.

”För oss är heroism envishet, leveranssäkerhet och att bry sig om kundens affärsverksamhet.”